Teatr Ognia

Teatr ognia, który Państwu proponujemy, to znacznie więcej niż pokazy ognia. Muzyka, ułożona do niej choreografia, dopracowane kostiumy i wysokie umiejętności naszych tancerzy tworzą integralną całość: spektakle fireshow, które zachwycają najbardziej wymagających widzów.

Tworzymy pokazy tańca z ogniem na zamówienie, a w stałym repertuarze mamy tematyczne fireshow w kilku konwencjach muzyczno-kostiumowych:

eleganckiej,  rockowej, orientalnej, taneczno-klubowej, historycznej fantasy, w klimacie kabaretu Moulin Rouge.

Wykonujemy także pokazy związane ze szczególnymi datami w kalendarzu, jak na przykład Noc Świętojańska, Walentynki, Halloween, Andrzejki, Mikołajki, Sylwester.

Nasz ognisty arsenał stanowią różnego rodzaju płonące poi, kije, pochodnie, wachlarze, hula-hoop i szereg specjalnych urządzeń do efektów pirotechnicznych. Wprawiają je w ruch doświadczeni, profesjonalni tancerze ognia.

Nasze doświadczenie i kreatywność pozwalają nam wykonywać pokazy w czasie tak różnych wydarzeń, jak eventy firmowe, imprezy miejskie, festiwale i juwenalia, imprezy okolicznościowe, wydarzenia prywatne: wesela i urodziny. Łączymy dbałość o spektakularny efekt z troską o najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu wykonujemy zarówno grupowe fireshow dla wielotysięcznej publiczności, jak też kameralne pokazy solowe lub pary tancerzy na Wasze specjalne życzenie.