Spektakle

Spektakle mogą być głównym punktem programu zarówno galowych imprez firmowych, jak i miejskich festiwali. Pozwalają połączyć kilka sztuk: słowo, muzykę i taniec w jedną spójną i zachwycającą widzów całość.

Oferujemy Państwu szereg spektakli, podzielonych na kilka kategorii.

Spektakle teatralne łączące w  sobie słowo, śpiew, muzykę i taniec, przygotowane także na specjalne zamówienia, dopasowane do państwa i odpowiadające na potrzeby imprezy, których staną się częścią.

Spektakle cyrkowe zadziwiające i często wręcz przeczące prawom fizyki! Specjaliści sztuk cyrkowych prezentują w nich swoje umiejętności z zakresu: akrobatyki, iluzji i żonglerki.

Spektakle historyczne kreujemy na podstawie arcydzieł literatury, wydarzeń historycznych.

 

W naszej ofercie proponujemy Państwu już przygotowane spektakle:

„Wieczór w Adrii. Szlagiery międzywojnia”, w którym wspominamy największe gwiazdy estrady lat międzywojennych, przeplecionych tańcem, żartem oraz nutą patriotyczną.

„Zakochany Pierrot. Komedia dell’arte” współczesne spojrzenie na historyczną włoską komedię w konwencji francuskiej pantomimy,  opowiadającą o miłości Pierrota. Spektakl bogaty w uczucia i taniec barokowy, prezentowany przez mimów-tancerzy.

„Romeo, Julia… i jeszcze on. I ona.” – bogactwo, intryga i miłość jak w szekspirowskim dramacie… Ale obiecujemy – nikt nie zginie! Wśród arkad renesansowych zamków można nie raz natknąć się na knowania zakochanych w sobie kochanków. Ale los przewrotnym jest… I my chcemy to Państwu pokazać!

„Upiór w operze” dzieje paryskiej Opery Garnier w najlepszym wydaniu! Najbardziej znane przeboje tego musicalu przybliżą profesjonalni śpiewacy oraz tancerze. Całość doprawiona szczyptą tajemnicy – manipulacjami rekwizytami cyrkowymi, pozostawi wśród publiczności wspomnienia i dreszcze na długi czas.

„Legenda Smoczego Grodu” baśniowe widowisko plenerowe nawiązujące do legendy o smoku, królu Kraku i księżniczce Wandzie. Elementami widowiska są: teatr ognia, drużyna średniowiecznych wojów, akrobaci. Historia opowiedziana jest głosem narratora.