Kuglarze

Kuglarski zespół Amatum tworzą wszechstronni profesjonaliści sztuki cyrkowej. Wykonujemy pokazy i warsztaty kuglarskie oraz różnego rodzaju animacje wśród ludzi.

Dzięki naszym umiejętnościom, doświadczeniu i wyobraźni chętnie podejmujemy się tworzenia przedstawień i wydarzeń: od pomysłu i kreacji, przez produkcję artystyczną, do realizacji wydarzenia/spektaklu.

W naszej kuglarskiej ofercie znajdują się między innymi:

Pokazy żonglerki – pokazy solowe i w duecie. Żonglerka kontaktowa i klasyczna, żonglowanie piłkami, maczugami, nożami, płonącymi pochodniami oraz wybranymi przedmiotami na specjalne zamówienie.

Szczudlarze – ekwilibrystyczne popisy na szczudłach, a także żonglerka i przede wszystkim animowanie, czyli zabawianie publiczności zabawnymi interakcjami i scenkami.

Iluzja – iluzja stolikowa, czyli zaprzeczająca prawom fizyki „magia na wyciągnięcie ręki” oraz iluzja sceniczna, pełna spektakularnych efektów.

Mimowie – którzy wcielają się w role wybranych postaci, wzbudzając wśród publiczności zainteresowanie i powodując, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Monocykl – animacje na monocyklu lub pokaz jazdy w formie etiudy, obudowanej w komiczne sceny i pełnej efektownych trick’ów.

Bańki mydlane – pokazy wielkich baniek mydlanych, zamykanie w bańkach, warsztaty robienia baniek mydlanych.

Zabawy dla dzieci – malowanie twarzy, warsztaty kuglarskie, zabawy z hustą animacyjną, konkursy sprawnościowe, zabawy taneczne i bale kostiumowe oraz wiele innych zabaw dla dzieci w różnym wieku.

Oferta imprez okolicznościowych – od lat organizujemy takie imprezy, jak: Sylwester, Noc Andrzejkowa, Halloween, Mikołajki, Walentynki. Przygotowaliśmy programy atrakcji na te okazje i jednocześnie wciąż tworzymy nowe, także na specjalne życzenia naszych Klientów.

 

Etiudy cyrkowe:

German Wheel – pokaz akrobatycznych umiejętności w podwójnym kole z dopasowaną muzyką i choreografią do charakteru imprezy. Wraz z odpowiednimi kostiumami tworzy niezapomniane przedstawienie.

Cyr Wheel – akrobatyczny pokaz w pojedynczym kole, daje możliwość, podobnie jak w German Wheel, zaprezentowanie przez artystę swoich umiejętności przez nietypowe figury i elementy choreografii.