logo

Kuglarze

Kuglarze 6 C VinL

Kuglarski zespół Amatum tworzą wszechstronni profesjonaliści sztuki cyrkowej. Wykonujemy pokazy i warsztaty kuglarskie oraz różnego rodzaju animacje wśród ludzi. Dzięki naszym umiejętnościom, doświadczeniu i wyobraźni chętnie podejmujemy się tworzenia przedstawień i wydarzeń: od pomysłu i kreacji, przez produkcję artystyczną, do realizacji wydarzenia/spektaklu.

W naszej kuglarskiej ofercie znajdują się między innymi:

- Pokazy żonglerki - pokazy solowe i w duecie. Żonglerka kontaktowa i klasyczna, żonglowanie piłkami, maczugami, nożami, płonącymi pochodniami oraz wybranymi przedmiotami na specjalne zamówienie.

- Szczudlarze - ekwilibrystyczne popisy na szczudłach, a także żonglerka i przede wszystkim animowanie, czyli zabawianie publiczności zabawnymi interakcjami i scenkami.

- Iluzja - iluzja stolikowa, czyli zaprzeczająca prawom fizyki "magia na wyciągnięcie ręki" oraz iluzja sceniczna, pełna spektakularnych efektów.

 

- Mimowie - którzy wcielają się w role wybranych postaci, wzbudzając wśród publiczności zainteresowanie i powodując, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

 

- Monocykl - animacje na monocyklu lub pokaz jazdy w formie etiudy, obudowanej w komiczne sceny i pełnej efektownych trick'ów.


- Bańki mydlane - pokazy wielkich baniek mydlanych, zamykanie w bańkach, warsztaty robienia baniek mydlanych.

 

- Zabawy dla dzieci - malowanie twarzy, warsztaty kuglarskie, zabawy z hustą animacyjną, konkursy sprawnościowe, zabawy taneczne i bale kostiumowe oraz wiele innych zabaw dla dzieci w różnym wieku.

 


Oferta imprez okolicznościowych - od lat organizujemy takie imprezy, jak: Sylwester, Noc Andrzejkowa, Halloween, Mikołajki, Walentynki. Przygotowaliśmy programy atrakcji na te okazje i jednocześnie wciąż tworzymy nowe, także na specjalne życzenia naszych Klientów.